Forum - Metin2Run.Ro

Acum este Joi Apr 17, 2014 12:49 pm

Ora este UTC

News News of Forum - Metin2Run.Ro

Site map of Forum - Metin2Run.Ro » Forum : Forum - Metin2Run.Ro

Server Privat Romanesc de Metin2 2013 Mod De Joc PVM PVP

[ Total subiecte 466 Du-te la pagina 1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 47

MesajScris: Joi Dec 05, 2013 8:50 am 
Pentru ce serveste?

* Conducerea este una dintre abilitatile de lider, care permite unui anumit grup a aloca bonusuri membrilor, cu scopul de a creste apararea,valoarea de atac, HP, etc ...

Cum actioneaza?

* Bonusurile se activeaza numai în cazul în care liderul este aproape de dvs., atunci când nu sunteti la vederea liderului veti pierde bonusurile alocate, puteti vedea când un jucator s-a indepartat prea mult, verificand daca exista bonusul de experienta care se ...

Read more : [GHID]Conducere | Vizualizări : 476 | Răspunsuri : 0 | Forum : Tutoriale si ghiduri Text

Sus
 Subiectul mesajului: [Ghid]Bonusuri maxime
MesajScris: Joi Dec 05, 2013 8:49 am 
Mai jos veti gasi bonusurile maxime care pot fi intalnite/adaugate pe obiectele din joc.

Arma
Sansă de lovitura patrunzatoare 10%
Sansă de lovitura critica 10%
Sansă de otravire 8%
Sansă de necunostinta 8%
Sansă de incetinire 8%
Viteza farmec 20%
Inteligenţă +12
Tarie +12
Dexteritate +12
Vitalitate +12
Puternic impotriva animalelor 20%
Puternic impotriva orcilor 20%
Puternic impotriva vampirilor 20%
Puternic impotriva diavolului 20%
Puternic impotriva semi-oamenilor 10%
Puternic impotriva esotericilor 20%

Armura
Paguba absorbită ...

Read more : [Ghid]Bonusuri maxime | Vizualizări : 657 | Răspunsuri : 1 | Forum : Tutoriale si ghiduri Text

Sus
 Subiectul mesajului: [Ghid] Beran Setau (DRAGON)
MesajScris: Mie Dec 04, 2013 4:05 pm 
Salut ! Am decis să fac acest ghid deoarece tot mai mulţi playeri se îintreabă ce ITM le-ar trebui ca să bată şeful din Camera De Cristal , Beran-Setaou , aşa zisul dragon . Am redactat o listă , nu este necesar 100% să aveţi ITM chiar aşa , dar să fie destul de asemănătoare , să nu fie difereţe foarte mari .. Deci:

-Sabie otrăvită +9 -> PM 50 + 20% diavol + 10 ...

Read more : [Ghid] Beran Setau (DRAGON) | Vizualizări : 803 | Răspunsuri : 1 | Forum : Tutoriale si ghiduri Text

Sus
 Subiectul mesajului: [Ghid]Unde sa cresc ?
MesajScris: Mie Dec 04, 2013 3:58 pm 
Toti isi pun mereu intrebarea unde pot sa cresc? Ce iteme imi trebuie pentru...asa ca m-am gandit sa va fac eu un ghid:
Intai de toate Incercati sa faceti rost de un item numit: Inel de Experienta ,care pica in Cufarul Lumina Lunii ,acestea dropandu-se la mobii din toate mapele.
Pentru a creste usor si a rezista bine ,odata ce faceti si bani incepeti sa cumparati de la magazinul general : licori verzi si mov,lovitura ...

Read more : [Ghid]Unde sa cresc ? | Vizualizări : 582 | Răspunsuri : 0 | Forum : Tutoriale si ghiduri Text

Sus
 Subiectul mesajului: Dau armura Vip
MesajScris: Mie Dec 04, 2013 2:58 pm 
Pm in joc : Cancell sau iGnore
Ofertele se fac pe joc....

Read more : Dau armura Vip | Vizualizări : 546 | Răspunsuri : 1 | Forum : Punct de negot-vanzare si cumparare

Sus
 Subiectul mesajului: Poza cu padurarul by s1mpLeWin
MesajScris: Mar Dec 03, 2013 5:27 pm 
Imagine

Read more : Poza cu padurarul by s1mpLeWin | Vizualizări : 498 | Răspunsuri : 0 | Forum : Galerie-imagini si filmulete

Sus
 Subiectul mesajului: problema cu autopatcher-ul
MesajScris: Lun Dec 02, 2013 9:48 pm 
salutare! Am si eu o problema cu Metinu.Nu mai merge sa intru pe forum sa downloadez autopatcher-ul.l-am luat de la alta persosana si l-am instalat dar nimic nu pot intra in joc sau sa mi'l deschida.ce pot face in problema asta? :?: :?: :?:

Read more : problema cu autopatcher-ul | Vizualizări : 261 | Răspunsuri : 3 | Forum : Ajutor si intrebari

Sus
 Subiectul mesajului: Vand papuci phoenix / colier aur
MesajScris: Dum Dec 01, 2013 7:50 am 
Imagine

Imagine

Read more : Vand papuci phoenix / colier aur | Vizualizări : 524 | Răspunsuri : 1 | Forum : Punct de negot-vanzare si cumparare

Sus
 Subiectul mesajului: Bug DMG Azrael/Bug IMUN SCUT!!!
MesajScris: Sâm Noi 30, 2013 11:17 am 
Deci eu ne transformat pe azrael dau 28-30k pe azrael transformat dau 28-32k dupa ce dispare aura dau la fel... Scut Imun ieri am schimbat regatul si acum i-au stun cu imun pe scut de la mai toti albastrii !!!! Uimiti-ma cu o rezolvare!!

Read more : Bug DMG Azrael/Bug IMUN SCUT!!! | Vizualizări : 563 | Răspunsuri : 2 | Forum : Ajutor si intrebari

Sus
 Subiectul mesajului: Ati "umblat" la Azrael ?!
MesajScris: Sâm Noi 30, 2013 2:03 am 
S-au facut ceva modificari la Azrael , ca de cateva zile nu mai reusesc sa-l bat. Damage-ul meu scade foarte mult din senin de la 40-42k la 20-22k fara nici un motiv(nu scade pentru ca nu prind critica, m-am uit si in proportie de 99% din hituri sunt critice).

Read more : Ati "umblat" la Azrael ?! | Vizualizări : 417 | Răspunsuri : 4 | Forum : Ajutor si intrebari

Sus
 [ Total subiecte 466 Du-te la pagina 1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 47

Last 10 active topics

Ajutor si intrebari

Niciun mesaj nou Bug client
Vezi ultimul mesaj
Niciun mesaj nou Cod stergere caracter
Vezi ultimul mesaj

Arhiva

Niciun mesaj nou Castigator Concurs Video
Vezi ultimul mesaj

Reclamatii jucatori