Forum - Metin2Run.Ro

Acum este Joi Apr 24, 2014 1:33 pm

Ora este UTC

News News of Forum - Metin2Run.Ro

Site map of Forum - Metin2Run.Ro » Forum : Forum - Metin2Run.Ro

Server Privat Romanesc de Metin2 2013 Mod De Joc PVM PVP

[ Total subiecte 476 Du-te la pagina 1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 48

Subiectul mesajului: Am o problema mareee
MesajScris: Sâm Dec 07, 2013 8:26 pm 
Salut am o problema cu metinu ori e de la mine din ori din metin.... cand intru pe contul meu is mie blocheaza si mi se inegreste ecranu sau si in joc mi se itampla cand ma rotesct din mouse mi se blocheaza si se restarteaza dar problema principala este ca nu ma lasa sa joc de loc daca ma puteti ajuta cu ceva un administrator care se ocupa cu probleme ceva ... am bagat ...

Read more : Am o problema mareee | Vizualizări : 409 | Răspunsuri : 1 | Forum : Ajutor si intrebari

Sus
 Subiectul mesajului: Biolog
MesajScris: Sâm Dec 07, 2013 3:43 pm 
Deci pe caracterul Krem94 sunt la biolog la carti bletemate cel de level 40, si nu ma lasa sa duc decat la o ora sau doua chiar pe alt caracter ma lasa la 20 de minute e foarte enervat daca de aici e din 2 in 2 ore

Read more : Biolog | Vizualizări : 242 | Răspunsuri : 1 | Forum : Ajutor si intrebari

Sus
 Subiectul mesajului: Cornu printului
MesajScris: Sâm Dec 07, 2013 11:54 am 
Salutare,spuneti-mi va rog la ce Mostru pica Cornul printului Negru si daca o sa fac fata singur . Multumesc

Read more : Cornu printului | Vizualizări : 558 | Răspunsuri : 3 | Forum : Ajutor si intrebari

Sus
 Subiectul mesajului: Schimbare sansa BonusSwitcher?
MesajScris: Sâm Dec 07, 2013 10:41 am 
Am vazut ca sa facut un vot pentru scoaterea lui.Dar in acelasi timp am senzatia si sunt sigur ca sa umblat la sansa de a pica bonusuri bune.Bonusez deja de 5 zile un Home si 2 perechi de papuci si la 15x3 cat am pus eu minim imi pica odata la 12 ore un bonus sau chiar mai tarziu.Si doar ca sfat pentru Administratorul servarului:Ai grija ce faci ,pentru ca odata ce o apuci pe ...

Read more : Schimbare sansa BonusSwitcher? | Vizualizări : 843 | Răspunsuri : 6 | Forum : Idei si sugestii

Sus
 Subiectul mesajului: Probleme cu metin
MesajScris: Vin Dec 06, 2013 3:11 pm 
Salut am niste probleme cu metinu mi sa intamplat de multe ori sa mi se inegreasca ecranu si sa nu mai vad nimik pana nui dau restart la pc si dupa ce se aprinde iar mi se blocheaza din nou si inca una cand dau clik dreapta sa dau imaginea intr-o parte dreapta stanga si mi se blocheaza la fel ca mai sus mi se inegreste ecranu si dupa trb sa instalez metinul din nou... ...

Read more : Probleme cu metin | Vizualizări : 189 | Răspunsuri : 1 | Forum : Ajutor si intrebari

Sus
 Subiectul mesajului: [Ghid] Lista Preturi Metin2Run
MesajScris: Vin Dec 06, 2013 8:46 am 
Ghidul a fost facut pentru a ajuta playeri noi cat si pe cei care nu stiu unele preturi sa-si faca o idee despre pretul itemului respectiv, Se va face Update la Topic o data la 1 Luna ! Sper sa va Placa!
Imagine - Cenusa Demonului -150-200 kk
Imagine - Balanta Dragonului -150-200kk
Imagine - Ghearele Dragonului -900-1kkk
Imagine - Perla Alba -40-60kk
Imagine - Perla Albastra -200-300kk
Imagine - Perla Rosie -40-60kk
Imagine - ...

Read more : [Ghid] Lista Preturi Metin2Run | Vizualizări : 923 | Răspunsuri : 2 | Forum : Tutoriale si ghiduri Text

Sus
 Subiectul mesajului: [Ghid]PVP Toate Rasele
MesajScris: Vin Dec 06, 2013 8:01 am 
Salut m-am gandit sa fac si eu un GHID de PvP pentru toate cele 4 rase , sper ca o sa va placa .

Pentru Razboinic :

Arma: STR , Semi-Om , Critica , Patrunzatoare(Mental) , Sansa de Otravire .
Armura: Max HP , Rez Doua Maini , Rez Sabie , Rez Pumnal , Rez Sageti .
Coif: Rez Magie , Semi-Om , Sansa de Otravire , Rez Fulger , Viteza de Atac . (Rez ...

Read more : [Ghid]PVP Toate Rasele | Vizualizări : 549 | Răspunsuri : 0 | Forum : Tutoriale si ghiduri Text

Sus
 Subiectul mesajului: [Ghid]Status Caracter
MesajScris: Joi Dec 05, 2013 9:10 am 
Razboinic Corporal

Pe fiecare nivel
VIT: 2 puncte
STR: 1 punct
Cand se ajunge la 90 VIT se continua cu STR pana la 90. Dupa aceea DEX-ul la 90 si ultimul INT-ul

Razboinic Mental

STR: 2 puncte
VIT: 1 punct
Cand se ajunge la 90 STR se contiunua cu VIT pana la 90. Dupa aceea DEX-ul la 90 si ultimul INT-ul

Sura magie

INT: 2 puncte
VIT: 1 punct
Cand se ajunge la 90 INT ...

Read more : [Ghid]Status Caracter | Vizualizări : 227 | Răspunsuri : 1 | Forum : Tutoriale si ghiduri Text

Sus
 Subiectul mesajului: [Ghid] [Ghid]Cum să separi licorii/iteme
MesajScris: Joi Dec 05, 2013 9:07 am 
Cu siguranţă vi s-a întamplât şi vouă... De exemplu să aveţi 200 licori albastre mari, şi partenerul de grup ( de breaslă ), să-ţi ceară 20de bucăţii de licori,deoarece a rămas fără, dar nu ştiţi cum să le separaţi.
Ei bine este foarte usor, am sa vă explic :

Ţineţi apăsat tasta "SHIFT" iar apoi daţi click pe licoare. Imediat, în partea dreaptă va apărea o căsuţă.
Acolo trebuie sa puneţi un numar ( în ...

Read more : [Ghid] [Ghid]Cum să separi licorii/iteme | Vizualizări : 478 | Răspunsuri : 0 | Forum : Tutoriale si ghiduri Text

Sus
 Subiectul mesajului: [GHID]Ce este un keylogger
MesajScris: Joi Dec 05, 2013 9:03 am 
Salut, căutam astăzi pe un site diferite ''chesti'' şi am dat de ghidul ăsta si m-am gandit s-ăl postez şi aici pentru că mulţi nu ştiu ce e ăla şi ajung victime.

Probabil multi stim ce este un keylogger , acest termen este folosit foarte mult intr-o comunitate si nu numai .
Dar , cum ziceam , multi stim ce este dar nu stim cum functioneaza si cum il putem dezactiva .
Pentru inceput trebuie ...

Read more : [GHID]Ce este un keylogger | Vizualizări : 450 | Răspunsuri : 0 | Forum : Tutoriale si ghiduri Text

Sus
 [ Total subiecte 476 Du-te la pagina 1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 48

Last 10 active topics

Ajutor si intrebari

Niciun mesaj nou Problema logare
Vezi ultimul mesaj
Niciun mesaj nou Bug dt si intrebare
Vezi ultimul mesaj

Reclamatii echipa

Niciun mesaj nou Spargere de cont
Vezi ultimul mesaj
Niciun mesaj nou Reclamatie anonima.....
Vezi ultimul mesaj
Niciun mesaj nou MrEusebiu - ban 5h.
Vezi ultimul mesaj
Niciun mesaj nou block-chat abuziv
Vezi ultimul mesaj
Niciun mesaj nou Din ce in ce mai multe furturi si stafful nu ia masuri
Vezi ultimul mesaj
Niciun mesaj nou Ban cont
Vezi ultimul mesaj
Niciun mesaj nou Reclamatie [MOD]escorsy
Vezi ultimul mesaj

Reclamatii jucatori